Стрічка

Checkpoint Peace – OPEN CALL for Ukrainian artists

Interdisciplinary memory project in Berlin.

Опенкол до участі у документальному театрі

Ми пропонуємо вам стати учасниками та учасницями документального театру, і разом з режисеркою Галиною Джикаєвою створити власну онлайн-виставу!

Фонд допомоги

У ці непрості, але все ж святкові часи, ми нагадуємо про фонд допомоги, який ми створили в березні аби підтримати маріупольців, які пережили облогу.

Lviv Book Forum

Маргарет Етвуд, Ніл Гейман, Діана Берг та ще з десяток цікавих та важливих дискусій з 6 по 9 жовтня на @bookforumlviv

НУМО: Другий етап

Ми починаємо збір заявок на участь у другому етапі проєкту «НУМО – Неформальна Установа Мистецької Освіти».

НУМО – Неформальна Установа Мистецької Освіти

Бачи_ла ті пости в інстаграмі, що розлітаються на репости і набирають тисячі лайків? Ілюстрації, експлейнери, фотографії — вони такі влучні та геніально прості, що виникає лише одне питання: «Чому не я придумав?»

Війна росії проти України

24 лютого 2022 року росія почала війну проти України та українського народу. Зараз, майже місяць потому, ми розуміємо, що це більше, ніж війна, це геноцид українців.

Стереологія: Опен кол для молоді

21-го лютого ми розпочнемо третій епізод арт-резиденції Стереологія! Разом з мисткинями Оленою Джуріною та Анною Мананкіною у вас буде можливість дослідити тему краси та жіночності.

Стереологія. Епізод 3: Талія; Open call

Платформа ТЮ запрошує саунд- та візуальних мисткинь з будь-яких регіонів України, взяти участь у третьому епізоді серії парних арт-резиденцій Стереологія у Маріуполі, який відбудеться з 21 лютого по 19 березня.

Амнезія на YourArt

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)