Події

Що в нас несеться

ВИВЕЗЕМО! Як евакуювати з окупації. Розмова з Олександром Сосновським

Запрошуємо Вас на зустріч з активістом Маріуполя, який врятувався з оточеного міста та під час війни перетворився на волонтера.

Citizenship Ukraine on documenta fifteen

Talk with Ukrainians, not about them!

Маріуполь на Berlin Pride 2022

Цього року ми маємо можливість долучитися до Berlin Pride та бути разом з Kharkiv Pride, Kyiv Pride та іншими українськими ініціативами в українській колоні, організованій нашими друзями з Vitsche Berlin. І запрошуємо маріупольців та всіх українців в Берліні долучитися до нас 23 липня.

Сучасна Українська Воля: Воркшоп Маші Проніної зі створення колажів та стікерів

Запрошуємо на воркшоп української мисткині Маші Проніної, на якому будемо робити колажі та стікери, а ще говорити про Україну. За натхнення пропонуємо взяти сучасну українську волю та боротьбу за свою свободу, яку українці ведуть вже кілька століть поспіль і яка продовжується зараз, у 2022 році, попри численні воєнні злочини росії.

Виставковий проєкт “Укриття”.

Львівський муніципальний мистецький центр відновлює виставкову діяльність. Поруч із простором для спільної роботи переселенців та львів’ян творчих та соціальних сфер “Співпраця”, ми провадимо експозиційний проєкт для художників і художниць з України “Укриття”.

The right to exist: Mariupol 22

This Saturday we gather at 14:00 again next to Bundestag to remind German government of our demands:

Online

Es ist Krieg und wir gucken hin – taz lab Warm-Up

Ein Gespräch mit Ukrainer:innen und Exil-Ukrainer:innen über die aktuelle Lage und mögliche Hilfeleistungen.

Розмова про вакцину із доктором Рудковським

У понеділок, доктор Богдан Рудковський розповість про плюси та мінуси вакцинації, за якими саме принципами працюють вакцини, та відповість на всі питання та побоювання, оперуючи даними сучасних досліджень.

Воркшоп з плівкової фотографії

Василь – режисер, татуювальник, музикант, учасник кінодвіжу Фріфілмерз, а також фотограф. На воркшопі митець розкаже, чому цікаво працювати з простроченою плівкою, де шукати Свему зараз та як її користуватися.

Жадан і собаки. Маріуполь.

Харківська панк-команда Жадан І Собаки повертаються до Маріуполя з великим сольним концертом. Харків’яни зіграють як свої старі речі, так і матеріал із нового альбому, над яким музиканти нині активно працюють.

Хочу провести подію!

  Повідомлення отримали
  Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)

  Маєш круту ідею?

   Повідомлення отримали
   Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)