Стрічка

Діана Берг на Dublin Platform

Lviv Book Forum

Маргарет Етвуд, Ніл Гейман, Діана Берг та ще з десяток цікавих та важливих дискусій з 6 по 9 жовтня на @bookforumlviv

НУМО: Другий етап

Ми починаємо збір заявок на участь у другому етапі проєкту «НУМО – Неформальна Установа Мистецької Освіти».

НУМО – Неформальна Установа Мистецької Освіти

Бачи_ла ті пости в інстаграмі, що розлітаються на репости і набирають тисячі лайків? Ілюстрації, експлейнери, фотографії — вони такі влучні та геніально прості, що виникає лише одне питання: «Чому не я придумав?»

documenta fifteen x TU Mariupol

Наприкінці липня наша команда брала участь у паралельній програмі виставки сучасного мистецтва documenta fifteen у Касселі разом з нашими партнерами з різних міст України.

russian war against Ukraine

On February 24, a new stage of russia’s war against Ukraine began. Bloody, more cruel, ruthless and inhuman. russia has shown its true face.

Реквізити фонду екстреної допомоги

Звертаємося до всіх жителів світу за допомогою для маріупольців, які змогли вибратися з пекла, на яке рашисти перетворили наше місто.

Фонд екстреної допомоги

На час війни ми створили фонд/програму, якій буде надавати первісну одноразову фінансову допомогу. Основа фонду — благодійні внески всіх небайдужих.

Війна росії проти України

24 лютого 2022 року росія почала війну проти України та українського народу. Зараз, майже місяць потому, ми розуміємо, що це більше, ніж війна, це геноцид українців.

Стереологія: Опен кол для молоді

21-го лютого ми розпочнемо третій епізод арт-резиденції Стереологія! Разом з мисткинями Оленою Джуріною та Анною Мананкіною у вас буде можливість дослідити тему краси та жіночності.

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)