Проекти

Війна росії проти України

post-image

24 лютого почався новий етап війни росії проти України. Кривавіший, жорстокіший, безжальний та антилюдський. росія показала своє справжнє обличчя.

Наше рідне місто Маріуполь вже понад два тижні знаходиться в блокаді. Люди ховаються у підвалах, як у бомбосховищах, від постійних авіаударів, обстрілів з градів, без води, світла, тепла, ліків та доступу до інформації.

На вулицях, де ми ходили та протестували, зараз лежать трупи людей, вбитих снарядами рашистів. Там, де ми раділи життю, тепер глибокі воронки від бомб, попіл та смерть. Там, де ми жили, тепер братські могили маріупольців.

Маріуполь все ще у вогні та під постійним бомбардуванням. Радість від того, що хтось зміг вибиратися дивно міксується з болем про тих, хто залишаються в облозі, та з гордістю за нашу поліцію, Азов, ЗСУ, морпіхів та всіх захисників міста. Цей дивний мікс відчуттів дуже складно проживати. Боюся, що скоро біль охопить все і стане величезним, як і ненависть.Маріуполь у вогні, в руїнах більше 300 000 людей, під ракетами, градами, та авіанальотами, без їжі, воли, опалення, газу, ліків, зв’язку, вже 3 тижні – та майже без надії.

Ми робимо те, що в наших силах: допомагаємо тим, хто вибрався, розповідаємо про Маріуполь всьому світу.

Ви можете підтримати або отримати фінансову підтримку через наш Фонд Екстреної Допомоги

Також, ви можете підтримати роботу нашої Платформи та команди напряму.

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)