Стрічка

Відкриття онлайн-версії виставки Самотина

post-image

Минулої п’ятниці ми відкрили виставку за результатами першого епізоду арт-резиденції Стереологія, а сьогодні презентуємо її у діджитал форматі.

Що це значить? Якщо ви з різних причин не можете завітати до нас та подивитися виставку наживо, то у вас є можливість побачити роботи учасни_ць резиденції на сайті проекту у будь-який час.

Протягом місяця резидентки Катерина Кострова та Ольга Чекотовська разом з п’ятьма учасни_цями з Маріуполя досліджували, що викликає відчуття самотності, відчуженості, покинутості у молоді Маріуполя, яку роль в цьому грають різні соціально-політичні фактори, чи може самотність допомогти людині переоцінити ставлення до себе та інших, окреслити свої цінності.

На виставці зібрані аудіо та візуальні роботи всіх учасниць резиденції, які вони створювали самостійно або у колаборації. Виставка — своєрідний пазл із різних відтінків самотності, де кожна відчуває його по-різному. Хтось через пісню, хтось через роздуми про працю на заводі чи про дитинство. Виставка починається з відчуття самотності як нудоти, поступово додаються нові відтінки самотності, які в результаті приведуть до відчуття самотності як ресурсу.

На виставці представлені роботи:
Катерини Кострової
Ольги Чекотовської
Влада Пятіна, @vlad.alex.piatin
Анастасії Меркулової, @your_concubine_
Вікторії Марченко, @grayslis
Дениса Барабаша, @baritrius
Людмили Харагай, @lllazanya
Анастасії Тимченко @_inhva_

Дивитися виставку

Проєкт “STEREOLOGIA” став можливим та реалізується за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)