Стрічка

Стаді-тур до Києва для молоді з Маріуполя!

post-image

Хочеш поїхати до Києва безкоштовно і в класній компанії?


А якщо ми скажемо, що не просто поїхати, але і відвідати культурні інституції №1 і отримати можливість дізнатися як вони працюють зсередини?

Так це ж буде опис нашого стаді-туру від арт-кластеру «Ось»!
А тепер все по черзі. Вже цієї зими ми плануємо 10-денний стаді-тур до Києва для найактивніших відвідувачок і відвідувачів арт-кластеру «Ось».

У стаді-тур входить безкоштовний проїзд і проживання, а також, відвідування галерей, арт-просторів, клубів та інших арт-інституцій. У тебе буде можливість подивитися, як вони працюють, а також познайомитися з центральними фігурами в сучасному мистецтві України, отримати професійну пораду щодо своєї творчості і планів. У тебе буде можливість зробити разом з нами свій перший крок у великому світі мистецтва та культури.

Мінімальна умова – відвідати як мінімум 2 воркшопу в арт-кластері. Кількість місць обмежена – ми хочемо взяти з собою самих амбітних, мотивованих і цілеспрямованих хлопців! Не прогав свій шанс.

Чекаємо тебе в «Арт-кластері «Ось» на базі платформи «ТЮ», діяльність якого стала можливою і здійснюється за сприяння Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)