Стрічка

Перший місяць роботи арт-кластеру ОСЬ

post-image

Перший місяць роботи арт-кластеру «Ось»  пройшов насичено й яскраво. Все розпочалось з події відкриття, перших артіст-токів та невеликої вечірки з діджейкою  jm.dasha. Зокрема відкрилась персональна виставка учасника арт-кластеру Хорхе Фарго.

Далі були лекції та воркшопи з місцевими та запрошеними  експертами та експертками. Першою завітала художниця з Запоріжжя Ксенія Платанова, яка працює в техніці  апсайклінгу, створюючи ляльок та маски з простих матеріалів – паперу та проволоки. 

Учасники й учасниці арт-кластеру створили свої власні маски та інсталяції, користуючись допомогою та технікою мисткині. 

Разом з місцевими експертками досліджували простори соціальних мереж та вчилися не губитися у просторі інформації, дописів та репортів. Ганна Гречкіна, фрілансеркою та контент мейкеркою, допомагала опонувати сферу створення фото та ілюстрацій без професійних інструментів, маючи лише телефон та доступ до Інтернету. З учасниками команди платформи “ТЮ” Вірою Процких й Артемом Березневим, учасники  й учасниці воркшопів дізналися як оформити свою сторінку в Instagram, знайомилися зі стратегією створення та просування профілю. 

Третій тиждень робити в арт-кластері був присвячений поєднанню активізму з мистецтвом. Всі активності були направлені саме на творенні артивіських робот з менторами проєкту. Запрошена художниця та режисерка Вікторія Гуйвик розповіла про свій досвід активізму в Україні, створення власного фільму про жінок активісток. Зокрема, разом з учасницями воркшопу Вікторія створила артивіськи картини, через які вони виразили свої думки та почуття. 

Рефреном проходить розмови про те, як монетизувати власні таланти та вміння, та як створювати власні проєкти та реалізовувати їх. Ми вже бачимо ініціативу від учасників та учасниць на розвиток своїх культурних та мистецьких проєктів та виставок. 

Проєкт «Арт-кластер «Ось» на базі Платформи ТЮ» здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». 

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)