Стрічка

Заява щодо спроби нападу на Платформу ТЮ

post-image

10 жовтня у нас проходив показ фільмів Coming out of isolation 2.0 з партнерами з фонду Ізоляція та Київ Прайду.

О 18:00 будівлю оточили близько 15-ти агресивно налаштованих чоловіків, які намагалися зірвати подію. Однак ми готувалися до візиту опонентів, і були готові як до конструктивного діалогу, так і до агресивних дій.

Поліція тримала оборону протягом трьох годин, поки тривали показ та обговорення, а кількість опонентів зростала. Після події, за підтримки поліції, глядачі безпечно покинули простір, втім за автівкою з нашою командою та представницями IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. було організоване переслідування. Проте, завдяки професійним діям патрульної поліції Маріуполя, всі наразі почуваються у безпеці та ніхто не постраждав.

Платформу Тю вже 4 роки атакують радикали, і ми бачимо певний прогрес: вчора нападники не ховали обличчя та номера автівок. Це ознака надії на те, що ще через пару років опоненти навчаться розмовляти, а не нападати.

Ми розуміємо, що певні теми завжди будуть для когось некомфортні – якщо сьогодні це фільм про гей-козаків, то завтра обов’язково буде нова. Навчитися розмовляти на некомфортні теми без насильства і є нашою метою, тож хочемо запевнити, що спроби нас залякати завжди будуть невдалими. Однак, ми завжди готові до дискусії на будь-яку тему, якщо вона матиме мирний та законний формат.

Дякуємо Патрульна Поліція Донецької областіМаріуполь Центральний відділ поліції та Поліція Донецької області за професійні дії, а глядачам та спікеркам – за сміливість.Чекайте на більш детальний фотозвіт.

Партнери матеріалу

Показ фільмів Coming out of isolation 2.0 відбувався у партнерстві з фонду Ізоляція та Київ Прайду.

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)