Стрічка

Арт резиденція «Мереживо» розширюється

post-image

Арт резиденція «Мереживо» – наша відповідь на виклики глобальної пандемії. Наша ціль була створити безпечного простору підтримки, солідарності та співпраці для мисткинь в Україні та Європі.

Протягом 5 місяців художниці досліджували теми невидимих ролей жінок під час кризи та винаходили неієрархічну цифрову мережу до реальної горизонтальної мережі.

Завдяки нашим європейським партнеркам в Шотландії та Швеції нові художниці, міста й країни вплітаються в вже створений спільний цифровий простір резиденції. Вони продовжать розбудовувати мережу співпраці художниць й продовжувати привертати увагу до тем, які залишаються невидимими під час пандемії.

Разом з 3 мисткинями з Данії, Швеції та Норвегії Intercult обмінюватимуться та збиратимуть та обмінюватимуться інноваційними підходами в мистецтві, розмірковуючи та створюючи цифрові арт проєкти на тему ролі жінок під час пандемії.

На наступні 6 місяців разом з 4 художницями Fablevision Studios в Говань (Шотландія) збиратиме історії від робітниць в лікарнях / будинках догляду, які часто проводять двозмінну роботу, на фронті боротьби з наслідками Covid-19 та доглядаючи за власними сім’ями вдома.

Будемо слідкувати за розвитком резиденцій у Скандинавії та Шотландії й ділитися з вами історіями звідти.

Партнери матеріалу

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)