Стрічка

Арт-лабораторія “Артіль”

post-image

Вальдемарт Клюзко – художник, куратор і театральний продюсер з Києва та Нью-Йорка. Він працює з Гоголь-фестом більше 10 років і створює для фестивалю найнеможливіші постановки: від балетів портових кранів в судноремонтному заводі до створення фотоапарата з тролейбуса.

Вальдемарт творить із самих звичайних матеріалів і предметів справжнє мистецтво, оформляє театральні вистави та виставки, і будь-який простір може перетворити в арт-об’єкт. У 2018 році його виставка проходила в Платформі Тю, та досі її пам’ятають як найяскравіше і наймасштабніше шоу.

На арт-лабораторії “Артіль” Вальдемарт буде куратором учасників і допоможе вам створити інсталяції з самих стандартних об’єктів. Разом з ним ви на 3 дні поринете в неймовірний світ мистецтва і станете співавторами спільної виставки.

Зустріч з Вальдемартом і кураторська лекція – 27 травня в 17-00, а з п’ятниці по суботу пройде арт-лабораторія Артіль. Реєструйся, щоб стати сучасним художником і автором інсталяції! Лінк в шапці профілю.

Проєкт «Арт-кластер «Ось»на базі платформи «ТЮ» став можливим і здійснюється за сприяння проєкту USAID« Економічна підтримка Східної України »

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)