Події

Women. Artists. Internet | Вебінар

Запрошуємо на першу публічну подію в межах нашої онлайн резиденції «Мереживо» — Women. Artists. Internet | Webinar

Розмова культурних менеджерок Diana Berg (Платформа ТЮ), Iwona Preis (Intercult, Швеція), Liz Gardiner (Fablevision, Шотландія) та Ілони Демченко (House of Europe) відбудеться 2 вересня о 14:00. Модерує дискусію Inga Pylypchuk, журналістка, мисткиня, менеджерка програми «Київський Діалог».

Говорити будемо про те, яка роль художниць та які соціальні умови є для митців і мисткинь у різних країнах під час пандемії?

Ми подивимось на досвід з Європи (України, Шотландії, Англії та Швеції), щоб замислитись над кожною ситуацією: За яких обставин мисткині працювали під час карантину й ізоляції? Якими стратегіями захисту та піклування про діячів й діячок культури, ми можемо дізнатися та\або поділитися на міжнародному рівні?

Ми зупинимось на досвіді жінок, адже невидима праця жінок на передовій пандемії виявилася найважливішою у порятунку життя та подоланні наслідків.

Важливо: мова вебінару — англійська!

Щоб не пропустити трансляцію та поставити питання спікеркам, пропонуємо зареєструватися: https://forms.gle/mmbYr2cN85motnLZ8

Адреса
вулиця Митрополитська, 19
Додати в календар

Партнери події

Проєкт «Мереживо» реалізується разом з міжнародними партнерами Intercult (Швеція) і Fablevision (Шотландія)  за підтримки Європейського союзу у програмі House of Europe.

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)