Проекти

Woven Network

post-image

Наша перша міжнародна онлайн-резиденція, як відповідь на пандемію й масовий локдаун культурної сфери, яка розпочалась у липні 2020-го року отримала назву Woven network/Women’s network.

Піврічна віртуальна арт-резиденція 7 мисткинь з 5 країн Європи та 3 часових зон з наскрізною темою невидимої праці та перетворення ієрархічної цифрової мережі на справжнє горизонтальне мереживо стала одним з перших наших міжнародних проєктів, розпочатих з нашої ініціативи.

wovenart.works

Ця резиденція — це реакція на пандемію коронавірусу COVID-19, яка дуже швидко змінила правила життя у світі, зокрема у мистецькому середовищі. Тисячі митців й мисткинь залишились без роботи. 

Ми ведемо щоденники резиденції, щоб зробити видомою роботу культурних менеджерів

Ми спланували цей проєкт як дослідження, переоцінку та віднаходження нових можливостей для творчої експресії та колаборацій між країнами, використання цифрових інструментів, матеріалів та практик віддаленої колаборації через спільну творчу співпрацю трьох художниць з України та чотирьох — зі Швеції, Шотландії, Польщі та Англії.

Раз на два тижні ми разом з мисткинями збираємось на розмови

Сім художниці зі країн-партнерок працюватимуть у віртуальному світі, ділячись ідеями, історіями та матеріалами, якими вони будуть ділитися одна з одною, створюючи інклюзивний, мультидисциплінарний, крос-європейський медіапродукт. І головне, поширюючи жіночий досвід у мистецтві через розповідь історії жінок з лінії фронту, яка за часів пандемії тепер асоціюється не тільки з війною, але й з медициною. 

Інстаграм резиденції — горизонтальна платформа для колаборації та спілкування

Учасниці резиденції: 

Оксана Казьміна (Київ), Оля Федорова (Харків), дует Маша Пронина (Донецьк – Маріуполь) / Аліса Олєва (Лондон), T.s. Beall (Шотландія), Alice Máselníková (Швеція), Iwona Zajac (Польща).

Більше новин проєкту на сайті, а слідкувати за процесом створення робіт та дослідження можна в Instagram

.

Партнери проекту

Цей проєкт ми реалізуємо разом з європейськими партнерками Intercult (Швеція), Fablevision (Шотландія) за підтримки Європейського Союзу у програмі House of Europe.

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)