Події

Woven session #3: Home. Alice Máselníková and Olia Fedorova

Оля Федорова (Харків, Україна) та Alice Máselníková (Чехія\Швеція) зустрінуться за роботою, що поговорити про відчуття дома та шукатимуть відповіді на такі питання:

  • Яким чином змінився характер роботи, а особливо творчість художників за останні місяці?
  • Як змінилася ідея будинку в умовах карантину чи в умовах імпровізованого домашнього офісу?

Робота має стільки різних конотацій і характерів, що навряд чи може відповідати одному визначенню. Двоє художниць працюють дуже різними манерами, але ідея дому вкорінена в їх мистецькій практиці та кар’єрі. Аліса зазвичай працює вдома. Цього разу вона може гуляти в лісі, збирати трави чи міфи для цього проєкту в рамках резиденції «Мереживо» або залишаться вдома, створюючи вигадану «Книгу мудрої жінки». Оля працюватиме в полі, забираючи нас із собою на стежку, слухаючи звуки вітру та спостерігаючи за широкими ланами.

Вдома. Відчувати себе вдома і бути вдома. Не виходити з дома тижнями; недостатньо почуватися вдома. Робота вдома. Домашня робота. Віддалена робота. Ніякої роботи. Забагато роботи.

Трансляцію розмови можна подивитися на сторінці Платформи ТЮ у Facebook.

Партнери події

Проект «Мереживо» реалізується разом з Intercult (Швеція) та Fablevision (Шотландія)  за підтримки Європейського союзу через програму House of Europe

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)