Події

Woven session #2: We are in one place but walking with another

Запрошуємо на спільну прогулянку й колективний перформанс турботи з резидентками проєкту «Мереживо»‎ Alisa Oleva (Лондон), T.s. Beall (Глазгоу, Шотландія) й Маша Пронина (Маріуполь).

Що означає турбота? Як ми турбуємось і що входить у солідарність у турботі як роботі?

Ми зберемось 25 вересня у WhatsApp та обміняємось зображеннями, звуками та своїми голосами трьома мовами, коли ми розпочнемо спільну пішохідну прогулянку медитацію, ходьбу, рух та догляду за роботою.

Мисткині дивляться на цю прогулянку як на рухливий колаж робіт у проєкті «Мереживо»‎. Прогулюючись разом, ми починаємо втілювати наші роботи, сплетених разом.

ІНСТРУКЦІЯ: ЯК ПРИЄДНАТИСЯ І ЩО РОБИТИ
Запрошуємо нашу аудиторію приєднатися до нас за допомогою групи WhatsApp за посиланням нижче.

У п’ятницю в узгоджений час ми всі починаємо ходити, де б ми не були. Першу половину прогулянки мисткині гулятимуть і обмінюватимуться повідомленнями, у другій половині – запрошуватимуть й вас приєднатися. Учасники повинні мати мобільний з підключенням до Інтернету та в ідеалі можливість надсилати фотографії, текст, аудіо, або відео через WhatsApp.

Українською, російською та англійською мовами.
З зображеннями, звуками, відео, голосовими повідомленнями та живими перекладами.

Партнери події

Проєкт «Мереживо»‎ реалізується разом з Intercult (Швеція) та Fablevision (Шотландія) за підтримки Європейського Союзу через програму House of Europe.

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)