Події

Невидимі люди, (не)видимі права | Розмова з Оленою Шевченко

Продовжуємо досліджувати низовий активізм та різні компоненти публічних акцій та протестів у проєкті “Активація: Культура мирних зібрань”

Цього разу ми поговоримо про те, як виступати за непопулярні питання, коли більшості байдуже.

Позиція “моя хата скраю” та зацікавленість у вирішенні лише своїх проблем веде до розрізнення суспільства й невидимості, яка призводить лише до ще більшої нерівності та дискримінації.

Як змінити ставлення до проблеми, як залучити підтримку й вивести тисячі людей на вулицю, та як не боятися відстоювати свою позицію навить в умовах небезпеки знає Olena Shevchenko – директорка ЛГБТ+ організації Insight LGBTQ NGO, членкіня правління IGLA Europe.

Олена – відома ЛГБТК+ активістка, феміністка, співорганізаторка Жіночого Маршу та чисельних публічних акцій на підтримку прав ЛГБТК+. Саме зараз, коли завершується прайд-місяць по всьому світі, ми поговоримо з Оленою про те, як уникнути конфронтацій та водночас не боятися бути видимими, відстоюючи свої ідеї. А ще:

❗ Як говорити про права людини в ситуаціях, де це небезпечно.
❗Як відстоювати права уразливих груп, коли більшість не хоче говорити на ці теми.
❗ Чому нам складно підтримувати тих людей, які не схожі на нас.
❗ Як реагувати на агресію та протидію в законний та ненасильницький спосіб.

Запрошуємо до дискусії!

Адреса
вулиця Митрополитська 19
Додати в календар

Партнери події

Подія відбувається в рамках проєкту «Активація: Культура мирних зібрань», який реалізується «Платформою ТЮ» та став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)