Події

Приречені на протест | Експертна дискусія

Експертна дискусія на тему культури протесту в Україні: стан речей та перспективи — перша онлайн подія в рамках проєкту «Активація: Культура мирних зібрань».

Спікери: Олексій Ковжун, медіааналітик, громадський діяч, автор просвітницького проєкту Абетка.
Костянтин Батозський політичний аналітик, ГО Розвиток Приазов’я
Марина Хромих, координаторка ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк”

Пройшов рік з обрання українцями нового президента, за цей час змінилося багато чого. Але чи вплинуло це на протести та громадські рухи? Виявляється, що активність українців не залежить від зміни влади, і ми готові відстоювати свої права та свободи, попри політичні процеси. Схоже, що українське суспільство приречене на протест — і це добра новина.

На експертну дискусію про культуру протесту ми запросили спікерів, які дотичні до всіх великих протестних рухів в сучасній Україні. На прикладі найгучнішої громадської ініціативи Хто замовив Катю Гандзюк? поговоримо про те, навіщо протестувати, як почати, та чого можна досягти громадськими ініціативами. Практика, теорія, медіа та політичний аналіз.

Дискусія відбудеться у форматі онлайн-трансляції в фейсбуці.

Адреса
Маріуполь, Донецька область, Україна
Додати в календар

Партнери події

Подія відбувається в рамках проєкту «Активація: Культура мирних зібрань», який реалізується «Платформою ТЮ» та став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)