Проекти

ТримаємОСЬ

post-image

ТримаємОСЬ – це проєкт, спрямований на ментальну підтримку юнаків та юначок, проробку життєвого досвіду та збереження комунікації одне з одним у нових реаліях.

Духовний послідовник нашого Арт-кластеру ОСЬ, проєкт має на меті насамперед роботу з ком’юніті молоді, що приймала пряму участь у воркшопах та активностях кластеру, але не обмежується лише старими знайомствами.

Впродовж 3-х місяців, ми будемо проводити психологічні та мистецькі онлайн-сесії із запрошенням спеціалістів та професіональних митців, разом із тим відновлюючи та укріплюючи зв’язки між учасниками, аби по завершенню вони мали коло підтримки та безпечний простір для обговорення свого ментального стану.

Центральною активністю та головним результатом стане розробка вистави документального театру на основі спогадів молоді, що приймає участь у проєкті. Використовуючи за медіум мистецькі та театральні практики, вистава має на меті прояв та проробку досвіду, отриманого за час повномасштабної війни р*сії проти України. Створення вистави буде відбуватися під кураторством театральної режисерки та акторки Галини Джикаєвої.

Проєкт створено Платформою ТЮ! за щирої підтримки Global Fund for Children.

Партнери проекту

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)