Проекти

STEREOLOGIA

post-image

На початку 3-го епізоду, проєкт було перервано через вторгнення.
Результати двох з п’яти запланованих резиденцій можна подивитися на сайті проєкту – strlg.art

“Stereologia” – серія мистецьких резиденцій у Маріуполі, спрямована на роздуми над найгострішими проблемами, пов’язаними зі свободою, ідентичністю, та ментальним станом людини.

5 епізодів парних арт-резиденцій на окрему тему, мали залучати місцеву молодь до обговорення та творчої рефлексії; кожна з резиденцій в результаті презентувала б серію робіт в співпраці між 1 саунд та 1 віжуал-артист_кою, та групою з місцевих підлітків, що стали б спів-авор_ками. 

Кожен з епізодів мав включати 2-х митців/мисткинь (1 звукового та 1 візуального напрямку) та складатися з досліджень, виробництва, майстерні, відкриття виставки (фізичної та цифрової), громадського обговорення та відео-хроніки.

У співпраці, кожна пара залучала б місцеву молодь до спільного створення своїх результатів та надавала їм безпечний простір для самовираження та дослідження. Таким чином, навіть найбільш тривожні теми мали бути творчо перетворені на колективну художню відповідь, тим самим розвиваючи більш вільні та відкриті уми. На меті було дослідити теми радикалізму, квірності, сексизму, ейблізму, фемінізму, стереотипів, мілітаризму, та відповідати мультидисциплінарними проєктами, залучаючи місцеву громаду та молодь.

Митці та мисткині працювали б у Маріуполі із залученням місцевих громад та на основі їхніх історій. Результати кожної резиденції повинні були бути задокументовані та опубліковані на веб-сайті.

Проєкт “STEREOLOGIA” став можливим та реалізувався завдяки щирій підтримці Посольства Нідерландів в Україні

Партнери проекту

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)