Проекти
post-image

“Stereologia” – серія мистецьких резиденцій у Маріуполі, спрямована на роздуми над найгострішими проблемами, пов’язаними зі свободою, ідентичністю, та ментальним станом людини.

Зараз:

Епізод 3: Талія

Open call для митців

5 епізодів парних арт-резиденцій на окрему тему, залучать місцеву молодь до обговорення та творчої рефлексії; кожна з резиденцій в результаті презентує серію робіт в співпраці між 1 саунд та 1 віжуал-артист_кою, та групою з місцевих підлітків, що стануть спів-авор_ками. 

Кожен з епізодів включатиме 2-х митців/мисткинь (1 звукового та 1 візуального напрямку) та буде складатися з досліджень, виробництва, майстерні, відкриття виставки (фізичної та цифрової), громадського обговорення та відео-хроніки.

У співпраці, кожна пара залучатиме місцеву молодь до спільного створення своїх результатів та надаватиме їм безпечний простір для самовираження та дослідження. Таким чином, навіть найбільш тривожні теми будуть творчо перетворені на колективну художню відповідь, тим самим розвиваючи більш вільні та відкриті уми. Ми будемо досліджувати теми радикалізму, квірності, сексизму, ейблізму, фемінізму, стереотипів, мілітаризму, та відповідати мультидисциплінарними проєктами, залучаючи місцеву громаду та молодь.

Митці та мисткині працюватимуть у Маріуполі із залученням місцевих громад та на основі їхніх історій. Результати кожної резиденції будуть задокументовані та опубліковані на веб-сайті.

Проєкт “STEREOLOGIA” став можливим та реалізується завдяки щирій підтримці Посольства Нідерландів в Україні

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)