Проекти
post-image

Онлайн-музей спогадів про наше рідне місто, яке було для нас точкою опори, сили та натхнення, про Маріуполь.


Навесні 2022-го року наше місто було знищено, перетворено на руїни разом з усіма його символами – маленька яскрава цивілізація Маріуполя зникла через р*сійське вторгнення в Україну.

Все, що залишилося з нами, вижившими після вторгнення та облоги маріупольцями, це спогади, які неможливо знищити ані ракетами, ані танками. Спогади – це те, що буде з нами назавжди, і хоча ми всі тепер розсереджені по країні та світу, ми завжди повертаємося спогадами в один і той самий Маріуполь, водночас спільний та різний.

Саме для того, аби мати спільне місце спогадів про Маріуполь, ми створили онлайн простір пам’яті – Меморіуполь. У нашому онлайн-музеї ми будемо зберігати спогади тих, хто розділяв Маріуполь між собою. Наша мета – зібрати згадки про міську культуру, події, традиції, кухню, парки та все те, чим місто закарбувалося у пам’яті мешканців міста.

Перший розділ музею присвячено низовій культурі: виставкам, театрам, та фестивалям , які ініціювали та організовували самі маріупольці, незалежним митцям,, музикантам, фільммейкерам.

Проєкт створено за підтримки

New Democracy Fund та фонду

«ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив»

Партнери проекту

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)