Проекти
post-image

Memoriupol\Меморіуполь – онлайн-музей спогадів про наше рідне місто, яке було для нас точкою опори, сили та натхнення, про Маріуполь.
Навесні 2022 року наше місто було знищено, перетворено на руїни разом з усіма його символами – маленька яскрава цивілізація Маріуполя зникла через російське вторгнення в Україну.

Все, що залишилося з нами, вижившими після вторгнення та облоги маріупольцями, це спогади, які неможливо знищити ані ракетами, ані танками. Спогади – це те, що буде з нами назавжди, і хоча ми всі тепер розосереджені по країні та світу, ми завжди повертаємося спогадами в один і той самий Маріуполь, водночас спільний та різний.

Саме для того, аби мати спільне місце спогадів про Маріуполь, ми створюємо онлайн простір пам’яті – Меморіуполь. У нашому онлайн музеї ми будемо зберігати тих, хто розділяв Маріуполь між собою. Наша мета – зібрати згадки про міську культуру, події, традиції, кухню, парки та все те, чим місто закарбувалося у пам’яті мешканців міста.

Перший розділ музею буде присвячений низовій культурі: виставкам, театрам, музеям, фестивалям, які ініціювали та організовували самі маріупольці, незалежним митцям, вуличним художникам, музикантам, фільммейкерам.

Залишити свій спогад про культуру Маріуполя та розповісти про важливу для них мистецьку ініціативу може кож_на житель_ка міста, заповнивши цю форму

Проєкт створено за підтримки New Democracy Fund та фонду «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив»

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)