Стрічка

Самотина

post-image

Презентуємо результати арт-резиденції Стереологія сьогодні о 18:00! Перший епізод арт-резиденції був присвячений відчуттю самотини та покинутості. У фокусі — досвід самотності молоді Маріуполя.

Протягом місяця резидентки Катерина Кострова та Ольга Чекотовська разом з п’ятьма учасни_цями Владом Пятіним, Анастасією Меркуловою, Вікторією Марченко, Денисом Барабашем, Людмилою Харагай та Анастасією Тимченко досліджували, що викликає відчуття самотності, відчуженості, покинутості у молоді Маріуполя, яку роль в цьому грають різні соціально-політичні фактори й чи може самотність допомогти людині переоцінити ставлення до себе та інших, окреслити свої цінності.

На виставці зібрані аудіо та візуальні роботи всіх учасни_ць резиденції, які вони створювали самостіно або у колаборації.

Виставка — це своєрідний пазл із різних відтінків самотності, де кож_на відчуває його по-різному. Хтось через пісню, хтось через роздуми про працю на заводі чи про дитинство.

Чекаємо вас на відкритті, щоб зібрати пазл в цілу картину й подивитися на те, якою може бути самотність в індустріальному місті.

У програмі відкриття:

– авторська екскурсія виставкою

– лайв сет від Burning Woman

Початок о 18:00.

Важливо! Подія відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм! Чекаємо вас здорових та в масках в ТЮ.

Проєкт “STEREOLOGIA” став можливим та реалізується за підтримки Посольства Нідерландів в Україні.

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)