Стрічка

Результати воркшопів з журналістики

post-image

Як стати журналіст_кой? 🖋


Саме цього вже третій тиждень навчає нас досвідчена в письменстві експертка Юта Коргун.

Ось, що говорять учасниці, які ходять на заняття:

Ліка:

«Хочу сказати, що за пару занять дізналася все, чому вчилася 4 роки в універі на журналістиці 😅 Дуже корисна інформація, надана в зрозумілій і простій формі. Рада, що дізналася про цей курс і пішла. Юта класна і цікава, слухати її – одне задоволення »

Лілія:

«Курс журналістики був дуже цікавим і наповненим новими знаннями. Я дуже рада, що зловила можливість безплатно, за пару днів, отримати актуальну інформацію в такому цікавому напрямку. Підсумковий проє кт теж зацікавив мене і я планую пробувати себе в написанні статей та далі. Сподіваюся, що приречена на успіх! Дякую за надану можливість платформі ТЮ і арт-кластеру ОСЬ💗 »

Щоб не відкладати нові знання і навички на безрік, слухачі та слухачки курсу отримають можливість опублікуватися на онлайн-ресурсі «Вперше» і отримати свій перший гонорар за статтю.
Посиланнями на публікації хлопців ми обов’язково поділимося в нашому інстаграме!


Цікаво розвиватися створенні текстів? Це далеко не все, чого можна навчитися в арт-кластері. Приходь до нас в гості за адресою Митрополит, 19 з 13:00 до 19:00. Ми допоможемо розкрити твій творчий потенціал і зробити перший крок назустріч кар’єрі!

Нагадаємо, що проєкт «Арт-кластер «Ось»на базі платформи «ТЮ» став можливим і здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)