Стрічка

ІКС: результати

post-image

Одне з найбільших наших досягнень у 2021 було в Дніпрі, місті, яке ми дуже любимо. І мова навіть не про те, що ми привели це прекрасне місто до перемоги у конкурсі Український культурний фонд на титул Великої культурної столиці 2022. Мова про експериментальний проєкт – школа грантового менеджменту “Інкубатор культурних стартапів”.

В інтенсиві взяли участь більше 20 людей, які були відібрані через опен-кол серед багатьох бажаючих. Дві групи пройшли навчання з грантового менеджменту та дізналися, як сиру ідею перетворити на реальний проєкт, написати потужну грантову заявку, створити бюджет, та запланувати, врахувати та втілити проєкти в культурній галузі.

Неймовірно, але днями вже відбувся Інкубатор культурних стартапів: пітчінг проєктів – окрім проєктних заявок, учасники та учасниці презентували свої ідеї перед поважним жюрі, аби залучити провідні культурні тінституції Дніпра до партнерства. Потужні ідеї, круті проєкти, талановиті молоді менеджер_ки в культурі – ми розповімо про них окремо. А вже в січні буде оприлюднено найцікавіші з них, адже ми залшили найприємніше на наступний рік.

Тренер_ками інтенсиву виступли розоробники програми, менеджери Платформи Тю – Diana Berg, Irina Berezneva та Oleksandr Sosnovskyi .

Проєкт ІКС відбувся завдяки підтримці фонду Культурна столиця – КУСТ , і ми неймовірно вдячні за довіру. Окремо дякуємо найгостинніші простори міста: Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура та Дніпропетровський фаховий мистецько-художній коледж культури, а також запрошених експертів Владислава Романова та Катерину Русецьку за натхнення.

Вітаємо, і далі буде!

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)