Стрічка

5 причин приєднуватися до акцій Платформи ТЮ

post-image

Через акції й перфоманси ми проявляємо нашу громадянську позицію, привертаючи увагу до питань й проблем, які варто вирішувати й не замовчувати. У цій статті ми зібрали декілька причин, чому варто виходити на вулицю й голосно заявляти про те, що вас турбує. Ви можете це робити разом з нами або самостійно.

Причина 1. Право на місто й самовираження

Основна причина вийти на акцію – ви маєте на це право, так чому їм не скористатися, коли дуже болить за щось? Чим менше самовираження на вулицях міста, тим легше спекулювати поглядами людей, тим менш є розуміння, що можна виказуватися публічно й це нормально.

Навіть після 4 років різних акцій, ми продовжуємо чути «Краще б на завод шли працювати!» або «Чому вдома не сидиться?». Однак, неможливо й не побачити зміни в місті: містяни масово підтримують екозахисні акції та виходять на власні акції самотужки.

Акція солідарності з протестувальниками в Білорусі

Причина 2. Їм важлива твоя підтримка

А кому – це «їм», можете спитати ви. Тим, хто опинився в скрутній ситуації. Якщо у нас немає інвалідності, чи можемо виходити на акції за інклюзивність міст чи проти дискримінації людей з інвалідністю? Так! Солідарність з проблемами інших, по-перше, розвиває емпатію. По-друге, дає розуміння, що всі ми живемо разом, а не на окремих островах і не залишаємось зі своєю проблемою наодинці. 

Акція на підтримку легалізації медичного канабісу

Причина 3. Новий погляд на життя

Ми завжди підходимо до акції нестандартно й креативно, знаходячи нові символи й концепти. Так, декілька років тому на підтримку ОдесаПрайд, який намагалися зірвати, ми влаштували акцію солідарності «Моя хата з краю». На опозиції, ми призивали людей бути такими як всі, бути не цікавими, не вирішувати за себе. Ці тези спрацювали так, як ми хотіли.

Цього року на 8 березня ми переоцінювали й надавали забуті сенси рожевому кольору, до цього ми влаштовували похорон (буквально) патріархальному 8 березня – святу весни та краси. Приєднуючись до наших акцій, ви завжди можете подивитися на з іншою оптикою на проблеми, віднайти нові відтінки. 

Причина 4. Надихає і додає сміливості

Коли збираєшся разом з однодумцями, одразу повертається віра в то, нема нічого неможливого. Відчувається власна сила. І вже не так страшно вийти на вулицю й здатися для когось смішними, не страшно запалити фаєр.

Причина 5. Ти змінюєш суспільство 

Кожна акція, маленька чи велика, – важлива для спільної боротьби з несправедливістю, дискримінаційними законами. Це ваш маленький внесок, який нормалізує саме відношення до акцій й протестів. Це допомагає розпочати дискусію й суспільстві, запустити зміни. Ти доказуєш, що свобода слова існує. 

Слідкуйте за анонсами наших акцій, а також пишіть нам, якщо влаштовуєте свої. Якщо вони не суперечать нашим цінностям, то ми їх підтримаємо.

Партнери матеріалу

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)