Події

Воркшоп з мистецьких практик від Олі Федорової

Сьогодні по всьому світі існує велика кількість можливостей для розвитку митців та мисткинь будь-яких технік та жанрів, на різних етапах їхньої кар’єри. Серед них гранти, арт-резиденції, мистецькі конкурси, тощо.

На воркшопі з харківською мисткинею Олею Федоровою ви дізнаєтесь, якими бувають можливості в світі мистецтва; як і де їх знаходити та як обрати ті, що підходять саме вам; як написати та оформити заявку; та як знайти фінансування на реалізацію власних творчих проєктів. Ці та багато інших питань Оля розкриє через реальні приклади із власного досвіду, а також поділиться авторськими лайфхаками та інструментами, які зможуть допомогти вам надалі впевнено орієнтуватися у світі арт-можливостей.

У липні-серпні 2021 року Оля отримала стипендію від Українського Культурного Фонду на участь у мистецькій резиденції в Аргентині, також за останні 4 роки вона взяла участь у більш ніж 50 резиденціях, фестивалях та виставках в Україні, Польщі, Німеччині, Австрії, Великій Британії, Іспанії, США та Японії, онлайн та офлайн. Крім цього, вона є авторкою першого україномовного Телеграм-каналу по темі арт-резиденцій «Мисткиця в резиденції».

Увага! Для участі у події необхідно базове знання англійської мови. Мова проведення події – українська та російська.

Інстаграм Олі

Сайт Олі

Подія відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду.

Адреса
Платформа Тю, вулиця Митрополитська, Маріуполь, Донецька область, Україна
Додати в календар

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)