Події

“Око-вухо”. Воркшоп з мистецьких практик

Наступного тижня будемо говорити з мисткинями та учасни_цями резиденції про те, як ідея ready-made стала рушійною силою мистецтва, що є мистецтвом, і хто це визначає, які матеріали для створення арт-об’єктів наразі доступні митцям. А також спробуємо працювати з речами та звуками навколо, що б створити свій арт.

І запрошуємо всіх приєднатися до цього процесу на першому воркшопі “Око-вухо” 19 жовтня о 17:00.

Протягом воркшопу музикантка та саунд-дизайнерка Катерина Кострова розповість про те, як розширити свої рамки сприйняття звуку, та як це може стати у нагоді при створенні музики. У невеличкій практичній частині ви запишете звуки того, що нас оточує. З них артистка зробить композицію та презентує її на своєму артист-тоці пізніше, щоб продемонструвати, як повсякденний навколишній шум може перетворитись у музику.

А резидентка-мисткиня Ольга Чекотовська продемонструє на прикладах, як художники/ці проявляють свої ідеї через різні предмети та матеріали. Також ми спробуємо зробити свій ready-made.

Для того, щоб зробити ready-made, учасни_цям воркшопу пропонується принести з собою будь-яку річ, яку вони знайдуть на вулиці по дорозі в ТЮ на наш воркшоп.

Тривалість: 1,5 години.

Проєкт “STEREOLOGIA” став можливим та реалізується за підтримки Посольства Нідерландів в Українї

Адреса
вулиця Митрополитська, 19, Маріуполь, Донецька область, Україна
Додати в календар

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)