Події

O_x. Творча зустріч з Стасом Корольовим та Анастасією Весною

12 черня запрошуємо всіх на зустріч з улюбленими артистами!Маріуполь приїжджають наші подрузі, музикант Стас Корольов та арт-директорка проєкту Анастасія Весна. 11 та 12 червня вони проводитимуть воркшопи для молоді в арт-кластері Ось, і ми подумали, що це прекрасна нагода зустрітися з артистами в теплій атмосфері та поговорити про все, що цікавить. Отже, 12 червня о 19-00 в платформі Тю відбудеться творча зустріч з музикантом Стасом Корольовим та арт-директоркою Анастасією Весною, і ми поговоримо про музику, мистецтво, новий альбом та все, що цікавить в болить.

Вхід вільний за умови дотримання карантинних норм. А якщо ви – молоді таланти, що цікавляться творчістю, завітайте і на воркшопи – подробиці в інсті арт-кластеру Ось.

14 травня вийшов альбом Стаса Корольова — «О_х», а 29-го числа того ж місяця live-програма була вперше показана тут, в Маріуполі, в рамках Гогольфесту. Проєкт «Стас Корольов» з’явився внаслідок кризи артистичної діяльності та самопозиціювання, що трапились зі Стасом після розпаду гурту YUKO, де він був одним із співзасновників. Фаза особистісної трансформації була сублімована у музичний альбом «О_х», що став основою для нової форми існування. Стас називає цей альбом режисерською роботою, яку йому вдалося створити завдяки допомозі Анастасії Весни. Вона виконала роль продюсерки, що не написала жодної ноти, але зіграла менторську і артдиректорську роль, фундаментально вплинувши на платівку і на проєкт в цілому. Вона ж є авторкою обкладинки й інших візуалів, що супроводжують проєкт, та режисеркою і VJ-йкою лайву.

11 червня Стас і Настя проведуть творчу зустріч, де розкажуть про цілескладання у творчості, конструювання сильного досвіду взаємодії з артистичним актом та дадуть відповіді на ваші запитання.

Посилання.

O_x на музичних платформах: https://onerpm.link/o__x

instagram: https://instagram.com/staskoroliov

telegram: https://t.me/staskoroliov

twitter: https://twitter.com/staskoroliov

youtube: https://youtube.com/staskoroliov

facebook: https://fb.com/staskoroliov

fb-page: https://fb.com/staskoroliovartist

tiktok: https://tiktok.com/@staskoroliov

квитки на презентацію в Києві: https://concert.ua/uk/event/stas-korolov

задонатити: https://send.monobank.ua/AWx5kztfDx

Адреса
Платформа Тю, вулиця Митрополитська, Маріуполь, Донецька область, Україна
Додати в календар

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)