Події

Лекція з Модерну та Постмодерну, мета-гра з The Krolikovski Art

25-26 лютого до арт-кластеру «Ось» завітають Александр та Александра Кроліковські, що б провести міні-курс, який розповідає про взаємозв’язки змін в культурі, політиці, філософії, релігії, які  відбувались останні 170 років. 

Під час курсу ми на звичних й популярних прикладах розглянемо відмінності епох Модерну та Постмодерну, розглянемо такі філософсько-світоглядні системи, як модернізм та постмодернізм, їх відмінності та особливості на прикладах в мистецтві, поп-культурі, політиці та релігії. 

Також розглянемо зміни культурного ландшафту, що відбуваються в останні 15 років, розглянемо основні концепти пост-постмодернізму, і спробуємо зрозуміти, який практичний потенціал несе в собі концепт “метамодернізму” і чому він набув популярності.

Міні-курс включає два воркшопи, під час яких слухачі та слухачки курсу зможуть зануритися в структуру відчуттів людини епох Модерну та Постмодерну, змоделювати модерні, постмодерні та метамодерні тактики громадського активізму, і створити концепти мистецьких проєктів для подальшої реалізації під час навчання.

Проєкт «Арт-кластер «Ось» на базі Платформи ТЮ» здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Адреса
вул. Митрополитська, 19
Додати в календар

Партнери події

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)