Події

Феміністське письмо | Воркшоп Валерії Зубатенко і Маши Проніної

Запрошуємо на воркшоп по роботі з феміністським письмом через візуальну образність, який буде складатися з двох частин: вступна лекція + дискусія у відкритому форматі і робота через візуальну образність.

Воркшоп проведе Valeriya Zubatenko, дослідниця феміністського мистецтва, активістка, зараз мереджерка мережі параюристів і Маша Проніна, мисткиня.

Ми не пропонуємо участні_цам “навчитися писати по-феміністськи” і не хочемо розповідати “як правильно писати по-феміністськи”. Наша мета – створити горизонтальний ресурсний простір взаємодії, в якому ми будемо модерувати процес відповідно до групової динаміки, але не нав’язувати заздалегідь визначений шлях розвитку.

Ми бачимо цей воркшоп як можливість дослідження себе, інших і простір, яка допоможе розширити межі розуміння як феміністського письма, так і роботи з текстом в цілому. Наша мета – не результат, а дослідження.

Воркшоп передбачає роботу з вже існуючим текстом, обраним кожною з участні_ц для самої себе. Ми рекомендували б взяти тексти українських письменників, які входять в локальний культурний канон, або інші тексти з патріархатного літературного канону. Робота саме з таким текстом – це принципово важливий момент в цьому блоці. Це може бути або поезія, або невеликий шматок прози.

По часу воркшоп займає близько 6-7 годин з перервою. Згодом розкажемо більше про програму воркшопу.

Кількість учасників і учасниць обмежена через карантинні умови.

Адреса
вулиця Митрополитська, 19
Додати в календар

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)