ТЮ!

Що в нас несеться

Лекції, концерти, виставки, фестивалі, презентації, кінопокази, дискусії, артіст-токи, резиденції, вечірки, воркшопи, акції, вистави, перформенси Лекції, концерти, виставки, фестивалі, презентації, кінопокази, дискусії, артіст-токи, резиденції, вечірки, воркшопи, акції, вистави, перформенси

Citizenship Ukraine on documenta fifteen

Talk with Ukrainians, not about them!

Маріуполь на Berlin Pride 2022

Цього року ми маємо можливість долучитися до Berlin Pride та бути разом з Kharkiv Pride, Kyiv Pride та іншими українськими ініціативами в українській колоні, організованій нашими друзями з Vitsche Berlin. І запрошуємо маріупольців та всіх українців в Берліні долучитися до нас 23 липня.

Сучасна Українська Воля: Воркшоп Маші Проніної зі створення колажів та стікерів

Запрошуємо на воркшоп української мисткині Маші Проніної, на якому будемо робити колажі та стікери, а ще говорити про Україну. За натхнення пропонуємо взяти сучасну українську волю та боротьбу за свою свободу, яку українці ведуть вже кілька століть поспіль і яка продовжується зараз, у 2022 році, попри численні воєнні злочини росії.

Актуальне

Чи задонати_ла ти у фонд ТЮ?
Так
Ні
Це правильна відповідь
Молодець! Можеш задонадити ще
Детальніше
Неправильно
Саме час задонатити!
Детальніше

Проекти

Війна росії проти України

01
03

Відвідати ТЮ

Виставку
Акцію
Вечірку
Стрічка

НУМО: Другий етап

Ми починаємо збір заявок на участь у другому етапі проєкту «НУМО – Неформальна Установа Мистецької Освіти».

НУМО – Неформальна Установа Мистецької Освіти

Бачи_ла ті пости в інстаграмі, що розлітаються на репости і набирають тисячі лайків? Ілюстрації, експлейнери, фотографії — вони такі влучні та геніально прості, що виникає лише одне питання: «Чому не я придумав?»

documenta fifteen x TU Mariupol

Наприкінці липня наша команда брала участь у паралельній програмі виставки сучасного мистецтва documenta fifteen у Касселі разом з нашими партнерами з різних міст України.

Маєш круту ідею?

    Повідомлення отримали
    Ми прочитаємо його і одразу вам відповімо :)